Bezkonkurenčný e-book na rok 2017 – už čoskoro!!

ebook_dane_2016V januári 2016 vyšlo prvé vydanie odborného e-booku s názvom “Viete aké máte daňové povinnosti v roku 2016, ak ste predali nehnuteľnosť v minulom roku ??”

Už onedlho bude prístupné jeho druhé vydanie určené všetkým, ktorí v roku 2016 predali svoju nehnuteľnosť a automaticky im vznikli povinnosti spojené s predajom nehnuteľnosti.

Na Slovensku nie je žiadny podobný manuál, ktorý by obsahoval toľko informácii z daného oboru na jednom mieste. V tomto bezkonkurenčnom e-booku nájdete informácie o tom, kedy sa aké daňové priznanie podáva, kto má povinnosť podávať daňové priznanie a kto nie, kto je od platenia dane oslobodený, dozviete sa aj o tom ako je možné znížiť daňový základ, ako si viete presne vypočítať koľko budete platiť daňovému úradu a koľko zdravotnej poisťovni a okrem toho pre ľahšie pochopenie Vášho prípadu aj veľa príkladov z praxe.

Nakoľko povinnosti predávajúceho nekončia ani zďaleka odovzdaním nehnuteľnosti, ale naopak práve daňové povinnosti prichádzajú každý rok v tom istom období a to je prvý kvartál v roku.

Veľmi často sa stretávam s otázkami ľudí, ktorí sa ma pýtajú na témy, ku ktorým sa môžu len pomerne ťažko dostať aj pri ich aktívnom vyhľadávaní, preto verím, že aj názorné príklady z praxe vám pomôžu ozrejmiť si aj váš konkrétny prípad. Súčasťou e-booku sú aj potrebné tlačivá potrebné na podanie daňového priznania na daň z príjmov z predaja nehnuteľnosti platné od 01.01.2017 :)

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

2 názory na “Bezkonkurenčný e-book na rok 2017 – už čoskoro!!

  1. Petra Svihrova

    Perfektne spracovany e-book, pomohol mi zorientovat sa v danej problematike a zodpovedat mnohe otazky v tejto oblasti. Prehladny, strucny, vystizny.. dakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *