Štýlové realitné služby

Ak potrebujete pomôcť zabezpečiť predaj Vašej nehnuteľnosti, alebo potrebujete vyriešiť otázky bývania, tak ste správne.

V takom prípade Vám zabezpečím servis, ktorý je založený na viac ako sedemročných skúsenostiach v realitnom obchode, počas ktorých som predal už stovky nehnuteľností a inkasoval som desiatky pozitívnych referencií. Z toho dôvodu si dovoľujem tvrdiť, že viem čo dnes funguje a naopak viem, čo dnes ľudí už vôbec nezaujíma.

V prípade dohody Vám zabezpečím nenahraditeľné výhody. Ako napríklad komunikáciu iba s jedným predajcom, garantujem vám najvyššiu možnú predajnú cenu na trhu so zabránením umelému znižovaniu ceny predávanej nehnuteľnosti a v neposlednom rade ušetrenie množstva Vášho času, ktorý môžete pokojne venovať radšej svojej práci alebo svojej rodine J

Čo Vám zabezpečím v prípade spolupráce so mnou?

Ak sa dohodneme na predaji Vašej nehnuteľnosti, tak Vám v rámci maximálneho komfortu zabezpečím následovné bezkonkurenčné výhody:

1) Fotodokumentácia – kvalitne spracované fotografie tvoria spoločne s titulkom a textáciou ponuky najdôležitejšiu časť realitného obchodu v štádiu oslovenia záujemcov. Fotky zabezpečujem zrkadlovkou so širokouhlým objektívom, aby zbytočne neskresľovali priestor, ale naopak napovedali o reálnom stave celého ponúkaného priestranstva.

2) Spracovanie ponuky – s kvalitne spracovanými fotkami je nutné upútať pozornosť záujemcov aj dobrým titulkom a podrobne spracovanou textáciou ponuky, ktorá musí mať rovnako svoju postupnosť. Kvalitnej príprave ponuky venujem dostatok času.

3) Pôdorys ponuky – v dnešnej doby je už floorplan neodmysliteľnou súčasťou exkluzívnej ponuky, ktorého úlohou je priblíženie sa záujemcovi a prinútiť ho zamyslieť sa nad dispozíciami nehnuteľnosti. Pokiaľ záujemcovi nehnuteľnosť dispozične nevyhovuje, tak sa o tom dozvie práve prostredníctvom floorplanu skôr ako na reálnej obhliadke a tým zabránime zbytočnej strate času všetkých zainteresovaných.

4) Inzercia na platených portáloch – prostredníctvom štatistík, ktoré pravidelne spracovávam na základe mojich predajov viem, ktoré portále sú najúčelnejšie. Moje výhradné ponuky inzerujem predovšetkým na platených portáloch, ako sú www.topreality.sk, www.bazos.skwww.areality.sk, www.nehnutelnosti.sk, a pod. Každá ponuka je pravidelne aktualizovaná.

5) Inzercia na soc. sieťach – formou inzercie na Facebooku alebo Youtube oslovujem cielenú skupinu ľudí, prostredníctvom ktorých sa môže každá ponuka dostať práve k tomu záujemcovi, ktorý by ju nehľadal na inom mieste. Aj na týchto miestách sú moje ponuky pravidelne aktualizované a v prípade predaja ponuky je okamžite stiahnutá zo všetkých portálov.

6) Video obhliadka – hodnota prípravy video obhliadky je spolu s výrobou videa v HD kvalite v sume 350 eur (hradí naša realitná kancelária). Spracovanie videa je na základe vopred pripravených podkladov s informáciami o interiéry, exteriéry, o lokalite, ukážeme najväčšie výhody a potrebné dostupnosti, napr. autobusová zástavka, škola, škôlka, lekár, lekáreň, prípadne iné potrebné vzdialenosti.

7) Označenie nehnuteľnosti a navigácie – označenie nehnuteľnosti reklamnou plachtou, ktorú Vám pripravíme na mieru je v mnohých prípadoch nenahraditeľná a výrazne zvyšuje úspešnosť predaja.

8) Kompletný právny servis – každý obchodný prípad je jedinečný a preto sa o každý obchod starám s absolútnou zodpovednosťou a to prostredníctvom môjho zmluvného právnika, ktorý sa aj priamo zaoberá realitným právom. V rámci právneho servisu, ktorého konečná hodnota je 600 eur (hradí naša realitná kancelária) Vám poskytnem:

– Zmluva o poskytnutí realitných služieb súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti – podstatou je spokojnosť pre obidve strany, celá dohoda je jasne zadefinovaná do zmluvy, samozrejmosťou je možnosť zákonného odstúpenia od tejto zmluvy zo strany predávajúceho. Tento formulár je súčasťou tejto dohody.

– Zápisnica o vykonaní obhliadky – každý potencionálny záujemca ktorý navštívi mnou predávanú nehnuteľnosť je povinný preukázať sa občianskym preukazom, z ktorého údaje si zaznamenám do zápisnice o obhliadke, do ktorej sa mi následne záujemca podpíše. Aj týmto spôsobom sa chránime pred možnými podvodníkmi a špekulantmi.

– Rezervačná zmluva – vážny záujemca o kúpu je povinný podpísať zmluvu o rezervácii nehnuteľnosti, pri ktorej je povinný vložiť rezervačný poplatok.

– Vypracovanie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve alebo Kúpnu zmluvu.

– Vypracovanie Návrhu na vklad do katastra.

– Úhrada u notára za overenie podpisov.

– Úhrada 66 eur kolok na katastrálny odbor Okresného úradu.

– Odovzdanie potrebnej dokumentácie na príslušný Okresný úrad.

– Sledovanie prepisu nehnuteľnosti.

9) Poskytnem Vám priestory – samozrejmosťou je, že prípadné dojednanie podmienok zmluvy s právnikom, resp. podpisy potrebných dokumentov budú vykonané v mojej kancelárii, prípadne zabezpečím adekvátne priestory vyhovujúce dojednaniu všetkých obchodných záležitosti s druhou stranou, ako napr. preberací protokol, dohoda o odovzdaní nehnuteľnosti, dohoda o vysťahovaní, resp. sťahovaní a pod.

10) Preberací protokol – tento dokument zabezpečuje odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi a prehlásenie všetkých energií tak, aby ste už vy nemuseli nikam chodiť.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather