Štýlové realitné služby

Ak potrebujete pomôcť zabezpečiť predaj Vašej nehnuteľnosti, alebo potrebujete vyriešiť otázky bývania, tak ste správne.

V takom prípade Vám realitní makléri našej realitnej kancelária ALFA Reality zabezpečia realitný servis, ktorý je založený na moderných realitných trendoch so skúsenosťami viac ako desať rokov v realitnom obchode.

Naši realitní makléri sú profesionálne zaškolený už úvodným školením v realitnej únii SR, ktorej je naša realitná kancelária členom. Následne prechádzajú rozsiahlym školiacim procesom v našej jedinečnej akadémii vzdelávania Real Estate Academy.

O tom, že sme úspešnou realitnou kanceláriou svedčia stovky úspešných klientov a referencie, ktoré od našich klientov pravidelne dostávame. Naše ponuky úspešne predávame a to na základe osvedčeného marketingového plánu. Na modernizácii nášho marketingu neustále pracujeme o čom hovoria aj naše nové webové stránky.

Pri obchodoch využívame najmodernejšie technológie a pri náboroch fotíme nehnuteľnosti výlučne zrkadlovým fotoaparátom. Máme úspešné skúsenosti s predajom nehnuteľnosti prostredníctvom video obhliadok, či nasnímaním nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy, teda dronom. Sme aktívni aj na sociálnych sieťach, ktoré rovnako využívame na oslovenie konkrétnej cieľovej skupiny.

Naše pôsobenie je aktuálne hlavne v regióne hornej Nitry, teda Partizánske, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany. Po otvorení našej kancelárie v Partizánskom, sme sa už po krátkej dobe stali najvyhľadávanejšou realitnou kanceláriou v meste a tak je tomu až do dnes. Ale rovnako je to možné aj vo Vašom meste!

Ak chceš byť našou súčasťou a myslíš vo veľkom, si usmiaty a trpezlivý, samostatný a vytrvalý, si ochotný denne na sebe pracovať a rásť a ak chceš zodpovedne reprezentovať našu spoločnosť a jej hodnoty, tak nás KONTAKTUJ, radi ťa spoznáme osobne 🙂

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather